VÝROBA RUKAVIC


Výroba rukavic Macka Tomáš

Šijeme rukavice z vlastních střihů, které jsme vytvořili za roky vytrvalé práce podle přání a požadavků našich zákazníků.

Pokud Vám nebude vyhovovat žádný z našich střihů – vytvoříme střih rukavic podle Vašich požadavků.

Při výběru střihu zohledňujeme potřeby zákazníka a vlastnosti zvoleného materiálu.

NAŠE NEJBĚŽNĚJŠÍ STŘIHY

Vzor Z1 – střih pro materiály částečně elastické. Přesně padnoucí střih ( nejpoužívanější střih )

Vzor Calio – střih vhodný pro kombinaci dvou materiálů, jeden z materiálů částečně a nebo plně elastický a druhý materiál nepružný. Tento střih je možné použít i u materiálů stejné pružnosti, ale odlišného zbarvení a nebo vzoru. Pevný nepružný materiál je možné použít buď na dlaň rukavice a nebo na hřbet rukavice.

Vzor T9 – střih vhodný pro materiály částečně elastické. Tvar střihu ergonomicky obepíná palec s plochou doteku palce bez švů v místech úchopu. Střih zajišťuje pohodlné uchopení předmětů do ruky.

Vzor OBS – střih vhodný pro částečně elastické materiály, vytvořený pro použití na levou i pravou ruku. Nerozlišuje hřbet a dlaň a přitom přesně padne na Vaši ruku. ( střih byl vytvořen pro záměnu levé a pravé ruky – nejčastěji se při činnostech prodře některý prst na nejvyužívanější ruce a poté je potřeba vyměnit celý pár rukavic. V případě Vzoru OBS odpadá výměna celého páru a je možné rukavice zaměnit pravou rukavici s levou a používat dále.

Výroba textilních rukavic Macka Tomáš

Neváhejte nás kontaktovat – vytvoříme rukavice pro Vaše potřeby

Vytvoříme a nebo upravíme střih podle Vašeho přání

KONTAKT

UKÁZKA NAŠICH RUKAVIC

NAŠE STŘIHY

NAŠE MATERIÁLY

VELIKOSTNÍ TABULKA

HLAVNÍ STRÁNKAVýroba rukavic Macka Tomáš